Tutaj powinien być opis

AKTYWNI BŁĘKITNI!


Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku w ramach programu edukacyjnego Wód Polskich - Aktywni Błękitni,  zapraszauczniów i nauczycieli na WYJATKOWĄ przedświąteczną lekcję o wodzie.

We wtorek  15.12.2020 odbędzie się spektakl teatralny pt. „Nowa Hydrozagadka czyli dzieci i ryby głos mają”. Spektakl trwa ok. 60 minut i realizowany jest w formule forum przez Teatr ZNAK. Wydarzenie do obejrzenia na profilu Facebook Aktywni Błękitni.

Podczas spektaklu, wspólnie będziemy zastanawiać co można zrobić, aby powstrzymać  „betonozę”,  jak retencjonować wodę, co daje sadzenie kwietnych łąk. Zastanówmy się jak być Aktywnym Błękitnym  - co możemy zrobić, aby w swoim najbliższym otoczeniu zadbać o wodę.  Spektakl w formule forum jest prowadzony przez narratora i składać się będzie z dwóch części. Pierwsza to spektakl zakończony pytaniami, następnie krótka 5 minutowa przerwa i druga część, w której uczniowie poprzez sugestie (wpisywane na czacie) mogą wpływać na przebieg i zakończenie spektaklu. Mogą podpowiadać rozwiązania zasugerowanego problemu. Narrator prowadzi interakcję poprzez czat na facebooku. I przekazuje sugestie aktorom.

Dziękujemy za współpracę Pani Ewie Wiśniewskiej - koordynator projektu Aktywni Błękitni