Tutaj powinien być opis

WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZO-PLASTYCZNEGO

Konkursu przyrodniczo – plastyczny został rozstrzygnięty !

W związku z obchodami „Dnia Krajobrazu” w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Drzewa – architekci krajobrazu”. Na rysunkach i obrazach uczniów pojawiły się portrety drzew, aleje i przepiękne krajobrazy. Wszystkie dzieła znajdują się na wystawie w holu szkoły. Spośród wielu dostarczonych prac jury konkursowe wybrało 3 miejsca oraz wyróżnienie. Ocenie poddano zgodność pracy z tematem, pracochłonność oraz staranność wykonania. Po powrocie do szkoły na uczestników czekają dyplomy, a dla zwycięzców – również nagrody.

Laureaci Konkursu:
I miejsce – Ksawier Sokołowski z klasy 6B
II miejsce – Zuzanna Gomuła z klasy 7a
III miejsce – Oskar Lewandowski z klasy 8a
Wyróżnienie – Julia Górzyńska z klasy 7c

 

Organizatorem konkursu była Pani Donata Majewska-Torba

Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy !