Tutaj powinien być opis

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

4 października 2020 r. obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, jest to święto wszystkich pracowników oświaty.
Z tej okazji 15 października 2020 r. w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, odbyła się uroczysta akademia. Pani Dyrektor Jolanta Paplińska wygłosiła okolicznościowe przemówienie nawiązując do uroczystości z okazji DEN, a także uhonorowała nagrodami wyróżniających się nauczycieli. Na uroczystości obecna była Pani Magdalena Rynkowska - Sekretarz Gminy, która w imieniu wójta gminy Kurzętnik Wojciecha Dereszewskiego wręczyła nagrody wójta. Na ręce Pani Dyrektor zostały również przekazane kwiaty i kosz ze słodkościami od Rady Rodziców.
Część artystyczna została przygotowana przez uczniów z Parlamentu Uczniowskiego pod opieką p. Urszuli Roszkowskiej. Uczniowie recytowali wiersze, dziękując nauczycielom za ich trud i wysiłek w nauczanie. Całość dopełniła piękna oprawa muzyczna, gdzie uczennica z klasy V „a” Oliwia Brodzińska zaśpiewała piosenkę pt. „Karuzela”, a Zuzanna Gortawska z klasy VI „b” zagrała na pianinie.
Wesołym akcentem było rozdanie Baśniowych Oskarów Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku. Uczniowie głosowali w 10 kategoriach, poprzez ankietę online, która była całkowicie anonimowa. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz flm z tej uroczystości.