Tutaj powinien być opis

V MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. KAZIMIERZA OKOŁOWSKIEGO.


 

Dnia 23 września 2020 roku na obiektach MOSiR-u w Nowym Mieście Lubawskim odbył się V Memoriał Lekkoatletyczny im. Kazimierza Okołowskiego. W zawodach tych udział wzięli  reprezentanci naszej szkoły, którzy dzielnie walczyli,  zdobywając miejsca na podium w trzech kategoriach wiekowych U12, U14 i U16.

 

Kategoria U12:

Pierwsze miejsca zdobyli: Anita Jeznach (300m), Olga Jeznach (600m), Marta Wieczorek (skok w dal), Korneliusz Kowalczyk (skok w dal), Adam Machujski (600m). Drugie miejsce zajęła Zuzanna Gortatowska w skoku w dal, zaś trzecie miejsce zajął Krystian Raszkowski w biegu na dystansie 60m.

           

Kategoria U14:

Pierwsze miejsce zajął Piotr Skocki w biegu na dystansie 300m. Drugie miejsca zdobyli: Cezary Kowalkowski (60m i skok w dal), Marcel Piotrowicz (600m), zaś trzecie miejsca zdobyli: Julia Gurzyńska (300m), Lena Wiśniewska (skok w dal), Patryk Balewski (60m i skok w dal), Wiktor Birbach (300m) i Marcel Stalęga (600m).

 

Kategoria U16:

Drugie miejsce zajęli: Sandra Borkowska (200m), Oskar Lewandowski (pchnięcie kulą), Gracjan Stalęga (100m), sztafeta 4x100m dziewcząt (Sandra Borkowska, Alicja Osmańska, Martyna Fanslau, Aleksandra Mejka) i sztafeta 4x100m chłopców (Gracjan Stalęga, Oliwier Urban, Jan Dembek, Piotr Skocki). Trzecie miejsca zdobyli: Julia Mejka (pchnięcie kulą) i Patryk Klimek (skok w dal).

 

Startowali również i uzyskiwali dobre wyniki: Karolina Auda, Jagoda Domżalska, Natalia Dreszler, Oliwia Roszkowska, Aleksandra Żurawska, Wiktoria Knorps, Aleksandra Kordalska, Filip Michoń, Bartosz Czyżewski, Radosław Osmański, Mateusz Paszczyński, Marcel Michoń, Michał Piotrowicz, Piotr Błaszkowski.

 

Wszystkim gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Opiekunowie: Sylwia Gortatowska, Jowita Jankowska, Jan Potomski