Tutaj powinien być opis

,,Cała Polska Czyta Dzieciom"

W ramach akcji „ Cała Polska czyta dzieciom” mieliśmy przyjemność wysłuchania bajek czytanych przez wójta gminy Kurzętnik Wojciecha Dereszewskiego. Spotkanie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurzętniku. Dzieci z wielkim zaciekawieniem wsłuchiwały się w treść bajek. Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodycze, serdecznie podziękowały wręczając pamiątkowy dyplom.

Głośne czytanie, pomaga dzieciom osiągnąć mądrość, rozwija ich system wartości, uwrażliwia ich na potrzeby innych ludzi, uczy jak być dobrym i obdarowywać tą dobrocią innych ludzi. Jeśli chcemy, by dzieci wyrosły na wykształconych, kulturalnych, mądrych i dobrych ludzi wychowujmy je w miłości do książek. Czytajmy dziecku dla przyjemności codziennie minimum 20 minut w domu, w przedszkolu.