Aktualności

14 listopada 2019 14:19 | Aktualności

CHŁOPCY NAJLEPSI W GMINIE, DZIEWCZĘTA NA DRUGIM MIEJSCU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 

12 października 2019 r. w Hali Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbyły się mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci (2007 i młodsi).

 

Turniej otworzyła Pani Dyrektor Jolanta Paplińska, następnie przedstawiony został harmonogram spotkań dziewcząt i chłopców, a po chwili sędzia rozpoczął pierwsze spotkanie.

 

W turnieju udział wzięły cztery drużyny dziewcząt i cztery drużyny chłopców.

 

Podopieczni Pana Potomskiego udanie rozpoczęli turniej od efektownego zwycięstwa 4:1 z drużyną SP Marzęcice, następnie w bardzo ważnym spotkaniu wygrali 2:1 z SP Tereszewo. Trzecie spotkanie okazało się również bardzo udane, wysokie zwycięstwo 9:1 z drużyną SP Brzozie Lub. dało trzecie zwycięstwo w turnieju i 1 miejsce w klasyfikacji końcowej.

 

Gra chłopców podczas całego turnieju była na bardzo wysokim poziomie, była skuteczna i widowiskowa, życzymy powodzenia na mistrzostwach powiatu.

 

 

 

Skład drużyny chłopców:

 

- Aleksander Furmanek, Adam Machujski, Patryk Balewski, Dawid Brzoskiewicz, Marcel Michoń, Marcel Stalęga, Bartosz Czyżewski, Emil Ziókowski.

 

Opiekun drużyny: p. Jan Potomski

 

 

 

Dziewczęta w pierwszym spotkaniu zremisowały po bardzo dobrym spotkaniu z SP Marzęcice 1:1.
W drugim meczu wysoko pokonały dziewczęta z drużyny SP Tereszewo aż 7:0 i w trzecim spotkaniu minimalnie przegrały po bardzo wyrównanej grze z SP Brzozie Lub. 1:0
W klasyfikacji końcowej zajęły 2 miejsce, co cieszy, bo momentami gra mogła naprawdę się podobać.

 

 

 

Skład drużyny dziewcząt:

 

- Aleksandra Kordalska, Karolina Łazuka, Patrycja Szmeichel, Monika Musiał, Wiktoria Knorps, Amelia Dembińska, Agnieszka Ługiewicz, Izabela Czyżak.

 

Opiekun drużyny: p. Jarosław Roszkowski

 

 

 

 


Przeczytano: 151 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: