Aktualności

04 października 2019 10:29 | Aktualności

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

Dnia 25.09.2019, na stadionie sportowym w Kurzętniku, odbyły się mistrzostwa województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w wyścigu kolarskim na czas. Zawody zostały zorganizowane z okazji otwarcia ścieżki rowerowej. Oprócz wyścigu rowerowego zorganizowano turnieje towarzyszące: piłki nożnej, tenisa stołowego oraz szachów.  Na szczególne gratulacje zasługuje Michał Piotrowicz, który w tenisie stołowym zdobył drugie miejsce. W turnieju szachowym zwyciężyła Oliwia Brodzińska a na trzeciej pozycji uplasowali się Sajmon Świniarski i Amelia Trzcińska. Reprezentacja chłopców (rocznik 2007 i młodsi) w piłce nożnej zakończyła zmagania na trzeciej pozycji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W zawodach szkołę reprezentowali:

Wyścig rowerowy: Kozłowska Lena, Jamroży  Paulina, Garbicz Szymon, MalinowskMateusz, Gortatowska Zuzanna, Kamińska Jagoda, Paszczyński Mateusz, Górecki Oliwier.

Tenis stołowy:  Pankiewicz Julia, Mejka Aleksandra, Piotrowicz Michał, Kotewicz Błożej.

Szachy: Brodzińska Oliwia, Trzcińska Amelia, Świniarski Sajmon, Kowalczyk Nikodem.

Piłka nożna: Ziółkowski Emil, Brzoskiewicz Dawid, Stalęga Marcel, Balewski Patryk, Michoń Marcel, Machujski Adam, Furmanek Aleksander, Mućka Dominik.

Opiekunowie:   Gortatowska Sylwia, Potomski Jan, Roszkowski Jarosław, Milewski Leszek.

Przeczytano: 31 razy. Wydrukuj|Do góry