Aktualności

06 maja 2019 18:08 | Aktualności

PROGRAMY ORAZ AKCJE, W KTÓRYCH BIERZE UDZIAŁ NASZE PRZEDSZKOLE

 „Razem na Święta” -akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej promująca przedświąteczny wolontariat. Koordynatorzy: Elżbieta Adamska, Joanna Robaczewska.

„ Przedszkolaki z sercem”- projekt, w którym to dzieci uczestniczyły w akcjach charytatywnych. Koordynator: Elżbieta Adamska.

„ Kubusiowi Przyjaciele Natury”- jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś. Koordynator: Elżbieta Adamska.

„ Przyjaciele natury” - założeniem projektu jest zbliżenie dziecka do świata przyrody, kształtowanie mądrego i odpowiedzialnego obcowania z naturą. Koordynatorzy: Angelika Zielińska, Lucyna Kotewicz- Konkolewska, Justyna Prusak.

„ Czyste Powietrze Wokół Nas”- którego organizatorem jest państwowa Inspekcja Sanitarna w Nowym Mieście Lubawskim. Głównym celem programu jest zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach oraz zwiększenia wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego. Koordynator: Joanna Robaczewska.

Fotorelacje z wyżej wymienionych akcji, programów

można śledzić na naszej stronie internetowej

oraz facebooku – Bractwa Przedszkolne z Kurzętnika.

 

Przeczytano: 286 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: