Aktualności

09 października 2018 21:11 | Aktualności

WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

Dnia 28 września 2018 w Szkole Podstawowej nr. 1 w Nowy Mieście Lubawskim odbyły się Wojewódzkie Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne o puchar Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Zawody przeprowadzone były w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze zajęły III miejsce, a chłopcy stanęli na najwyższym podium. Dziewczęta w starszej kategorii osiągnęły pierwszą pozycję w klasyfikacji a chłopcy uplasowali się na drugiej pozycji.