Aktualności

16 maja 2018 12:15 | Aktualności

ZBIÓRKA MAKULATURY - WYCIECZKI

23.05.2018r.(środa) odbędzie się zbiórka makulatury w klasach I-VII SP i II-III Gim na boisku szkolnym Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku.

Trzy klasy, które zbiorą w dwóch zbiórkach najwięcej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia, w nagrodę pojadą w czerwcu na wycieczki. Za zajęcie pierwszego miejsca wycieczka nad morze, drugie i trzecie – do uzgodnienia.

Uczniowie, którzy zbiorą największą ilość makulatury w przypadku przegranej swojej klasy będą mieli możliwość pojechania na wycieczkę z inną klasą – decyduje waga zebranej makulatury i ilość wolnych miejsc w autokarze.

W przypadku podobnej ilości makulatury decyduje aktywny udział uczniów w akcjach ekologicznych.

Uczniowie, którzy przyniosą dużą ilość makulatury (orientacyjnie – powyżej 100kg) proszeni są o dopilnowanie, aby ich makulatura nie została pomieszana z inną z klasy.

23.05.2018r. o godz. 8.00 na boisku szkolnym będą postawione kontenery. Prosimy o składowanie makulatury klasami. Z każdej klasy prosimy o wytypowanie dwóch przedstawicieli uczniów odpowiedzialnych za prawidłowe ważenie. Do kontenerów wsypujemy dopiero po zważeniu makulatury na wadze szkolnej.

Od godziny 7.45 będzie otwarta brama wjazdowa dla samochodów.  Wcześniej przywiezioną makulaturę można składować w miejscu uzgodnionym z wychowawcą.

Zbieramy: papier, gazety, tekturę, kartony, stare książki itp.

Nie przynosimy: worków po cemencie, klejach, nawozach, kartoników po mleku, napojach.

Makulaturę przynosimy w zawiązanych workach lub kartonach. Papiery przynoszone luzem nie będą liczone.

Klasy I-III Sp ważenie od godziny 8.00, klasy IV-VII od ok. godz. 9.00, klasy gimnazjalne od ok. godz. 10.00. W tej zbiórce kontenery będą stały do ok. godz. 12.00 – po tej godzinie prosimy już nie przywozić makulatury.

Na boisku zostają tylko osoby wyznaczone – prosimy nie poruszać się w obrębie placu manewrowego samochodów.

Zbiórką makulatury kierować będą nauczyciele: Marek Dziekoński i Jacek Rydel

Przeczytano: 311 razy. Wydrukuj|Do góry